Oznamy

Farské oznamy

• Farské oznamy 19.-25.10.2020 – 29.nedeľa „A“ (PDF)
  • 2% z vašich daní môžete darovať pre našu farnosť cez neinvestičný fond – Tlačivo 2% (PDF).
  • Budúci víkend zo soboty na nedeľu je zmena času – posúvame hodiny dozadu a dlhšie spíme.
  • Drahí priatelia, žijeme náročné časy. Vďaka Bohu, že môžeme mať otvorené kostoly aspoň toľko. Kto má záujem o sv.prijímanie, prichádzajte pol hodinu pred sv.omšami a na sv.spoveď tiež, no pre istotu zavolajte vopred prosím.
  • Celá cirkev dnes slávi Misijnú nedeľu. Na Slovensku sa v tento deň modlíme hlavne za Cirkev na Srí Lanke a za africké krajiny Togo, Čad a Kongo, ktoré sú najviac postihnuté koronakrízou a chudobou. Nakoľko nie je možná misijná zbierka v kostoloch v plnej miere, prosíme Vás o podporu misií cez e-zbierku na internetovej stránke www.misijnediela.sk. Boh vám nezabudne a odmení.
  • Milí rodičia, pozývame so sv.Otcom Františkom Vás k zjednoteniu v modlitbe posv.ruženca v rodinách počas celosvetovej modlitby Milión detí sa modlí ruženec v nedeľu 18.10.2020 o 9.00 h. Mária, Matka posv.ruženca, oroduj za nás!

Juraj Adamkovič, farár

Staršie farské oznamy

Predišiel nás do večnosti

So smútkom a nádejou na večný život si Vám dovoľujeme oznámiť, že dňa 8. januára 2018 nás v neskorých večerných hodinách predišiel do večnosti vdp. Daniel Bédi, farár vo farnosti Banská Bystrica – Podlavice. Vdp. Daniel zomrel vo veku 59 rokov a v 19. roku kňazskej služby.