Oznamy

Farské oznamy

• Farské oznamy 30.11.-6.12.2020 – 1.adventná nedeľa „B“ (PDF)
  • 2% z vašich daní môžete darovať pre našu farnosť cez neinvestičný fond – Tlačivo 2% (PDF).
  • Srdečne Vás pozdravujem z karantény, kvôli ktorej nemôžem verejne slúžiť a spovedať v týždni ani na 1.piatok až v ďalšom. Zastupuje ma Miško Válka. V prípade potreby sa dohodnite s ním.
  • V nedeľu 29.11. podporíte svojimi milodarmi charitné diela na Slovensku.
  • Od štvrtka máme nové ozvučenie v kostole. Prosím Vás o pomoc aj s hľadaním sponzorov.
  • Vo štvrtok bude po svätej omši Taizé modlitba.
  • Prosím skupinu č. 5 o upratanie kostola.
  • Budúcu nedeľu o 10:30 príde udeliť sviatosť posilnenia o. biskup. Vzhľadom na obmedzenia je vstup iba pre pozvaných, teda birmovancov, birmovných rodičov a rodičov. Vďaka za pochopenie. Sledovať priamy prenos môžete na našej domovskej stránke – http://podlavice.fara.sk/

Juraj Adamkovič, farár

Staršie farské oznamy

Predišiel nás do večnosti

So smútkom a nádejou na večný život si Vám dovoľujeme oznámiť, že dňa 8. januára 2018 nás v neskorých večerných hodinách predišiel do večnosti vdp. Daniel Bédi, farár vo farnosti Banská Bystrica – Podlavice. Vdp. Daniel zomrel vo veku 59 rokov a v 19. roku kňazskej služby.