• Farské oznamy 29.4.-5.5.2024 – 5. veľkonočná nedeľa B (PDF)
  • FIO BANKA: SK15 8330 0000 0024 0193 5842 na kostol a podporu farnosti.
  • Minulú nedeľu Dobrého pastiera sme na podporu seminaristov vyzbierali 310 eur.
  • Vo štvrtok sa budeme modliť o 17:15 Cestu Svetla spolu všetci prítomní.
  • Ktorí chcete darovať 2% z vašich daní pre našu farnosť vezmite si Vyhlásenie v predsieni alebo si stiahnite zo stránky a dnes či najneskôr zajtra prineste, aby som ich zaniesol na Daň.Ú. – tlačivo 2 percentá (PDF)
  • Prosím skupinu č. 6 o upratanie nášho kostola
  • Na jeseň 2025 plánujeme birmovku. Záujemcovia 14 roční a starší zapíšte sa do konca mája.
  • V nedeľu 28.4. si pripomíname 17.výročie posvätenia nášho chrámu a po svätých omšiach bude poklona do 17,30. Zapíšte sa prosím na konkrétnu polhodinu, aby sme poďakovali za dar lásky a milosti.
  • V mesiaci máji sa budeme modlievať májové pobožnosti
  • V nedeľu bude o 15:00 stretnutie členov ružencových bratstiev a o 16:00 v Misijnom Dome vystúpia v tanečnom divadle Áno? o krehkosti manželstva Vstupné dobrovoľné.
  • V sobotu 18.mája pred našimi hodmi bude na Starých Horách Púť rodín, ku ktorej sa pridáme aj my s našou každoročnou farskou púťou. Odchod bude o 8:15 od kostola.
  • Pravda nie je vždy taká istá, ako býva rozhodnutie väčšiny. /sv. Ján Pavol II.
  • Nikto z nás nie je ostrov, sebestačný a nezávislý a od iných. Tvoriť budúcnosť môžeme len spoločne, nikoho nevynímajúc. /pápež František

Juraj Adamkovič, farár

Staršie farské oznamy