Oznamy

Farské oznamy

• Farské oznamy 28.9.-4.10.2020 – 26.nedeľa „A“ (PDF)
  • 2% z vašich daní môžete darovať pre našu farnosť cez neinvestičný fond – Tlačivo 2% (PDF).
  • Neokatechumenátne spoločenstvá, ktoré sa stretávajú v našej farnosti darovali na kostol 120eur
  • V októbri si uctievame Pannu Máriu najmä modlitbou posvätného ruženca, pri ktorej obraciame sa k nej a cez ňu týmto vyznaním lásky k Ježišovi, s túžbou sa Mu stále viac a viac pripodobňovať.
  • Budúcu nedeľu niektoré deti našej farnosti pri sv.omši o 10:00 1.x príjmu Pána Ježiša v Eucharistii. Prosím vás príďte na sv.omšu mimo toho času, teda ráno alebo večer, aby mohli osláviť s blízkymi.
  • Buďme opäť k sebe veľmi ohľaduplní a pri čo i len najmenšom náznaku nachladnutia či chrípky, zostaňte doma a obmedzte sociálny kontakt, poriadne si dezinfikujme ruky a nosme rúška a knižky.
  • Pekne prosím skupinu č. 9 o upratanie kostola.

Juraj Adamkovič, farár

Staršie farské oznamy

Predišiel nás do večnosti

So smútkom a nádejou na večný život si Vám dovoľujeme oznámiť, že dňa 8. januára 2018 nás v neskorých večerných hodinách predišiel do večnosti vdp. Daniel Bédi, farár vo farnosti Banská Bystrica – Podlavice. Vdp. Daniel zomrel vo veku 59 rokov a v 19. roku kňazskej služby.